Sprawy rozwodowe — adwokat

Rzeszów i województwo podkarpackie to region gdzie liczba prowadzonych spraw rozwodowych przeważnie wynosi ok. 2000 rocznie — jest to dość wysoki wynik. Niewątpliwie warto znaleźć doświadczonego, profesjonalnego prawnika, który pomoże w rozwodzie. Wiele osób prowadzi takie poszukiwania przez internet. Na naszej stronie można znaleźć dane do kontaktu, by umówić się na spotkanie z adwokatem (w kancelarii zlokalizowanej w samym centrum Rzeszowa) albo skorzystać z e-porady.

Doświadczony w sprawach rozwodowych adwokat: Rzeszów

Rozwód nigdy nie jest łatwym przeżyciem, nawet jeśli obie strony zgadzają się na zakończenie swojego małżeństwa. Rozwiązanie związku małżeńskiego przez sąd, na życzenie obojga lub tylko jednego z małżonków może być długim oraz skomplikowanym procesem, mogącym zmęczyć czy zirytować nawet najbardziej spokojne i cierpliwe osoby. Z tego powodu warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia — doświadczony adwokat wyjaśni różne prawne zawiłości związane z rozwodem, a także pomoże w dostarczeniu odpowiednich dokumentów do sądu w Rzeszowie oraz na terenie całego województwa podkarpackiego, jak również w innych rejonach Polski.

Profesjonalne wsparcie w prawnych aspektach rozwodu

W naszej kancelarii udzielamy profesjonalnej i kompleksowej pomocy w sprawach rozwodowych lub separacji małżeńskiej. Oferujemy też wsparcie w zakresie powiązanych z tymi procesami roszczeń takich jak:

  • ustalenie miejsca pobytu dzieci oraz kwestii alimentów,
  • ograniczenie albo pozbawienie władzy rodzicielskiej,
  • podział majątku wspólnego, a także ustanowienie rozdzielności majątkowej.

Zachęcamy wszystkie osoby z Rzeszowa lub okolicznych miejscowości, które potrzebują wsparcia adwokata w przejściu przez rozwód, do kontaktu z naszą kancelarią.