Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Oferujemy pomoc prawną m.in. w:

  • sprawach o wypowiedzenie, rozwiązanie stosunku pracy, sprostowanie świadectwa pracy, wynagrodzenie za pracę
  • sprawach o ustalenie stosunku pracy
  • sprawach o mobbing
  • sprawach o odszkodowanie za wypadki przy pracy
  • odwołaniach od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w sprawach dotyczących emerytur i rent
  • i wiele innych

Rzeszów: adwokat do spraw z zakresu prawa pracy

Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne w różnego rodzaju sprawach spornych związanych z prawem pracy. W naszej kancelarii proponujemy pomoc wykwalifikowanego oraz doświadczonego adwokata, który świadczy usługi zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Kierujemy się indywidualnym podejściem, dlatego na początku współpracy zawsze rzetelnie, a także dokładnie analizujemy sytuację Klienta, co pozwala nam przygotować szczegółową oraz skuteczną strategię działania. Jako profesjonalni adwokaci ds. prawa pracy stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług z pełnym poszanowaniem standardów etycznych, jak również dyskrecji. Zainteresowanych współpracą z Rzeszowa i okolic zapraszamy do poznania szczegółów!

Prawo pracy – adwokat

Rzeszów to miasto, gdzie prowadzimy kancelarię, w której świadczymy doradztwo, jak również zajmujemy się kompleksowym reprezentowaniem Klientów w sprawach związanych z prawem pracy. W ramach naszej działalności między innymi uczestniczymy w rozmowach negocjacyjnych i staramy się dojść do porozumienia z drugą stroną sporu. Podczas trwających procesów przedstawiamy interesy Klientów oraz chronimy ich praw jako pełnomocnicy. Jeśli potrzebują Państwo adwokata w kwestii braku wypłaty zaległego wynagrodzenia, mobbingu, dyskryminacji, w sprawie odwołania od decyzji urzędu bądź innym przypadku – zachęcamy do kontaktu!